לופטים בראשון לציון למסיבות - IQ לופט איי קיו

ריהוט קלאסי לגן בלופט

רבים נוטים לשכוח כי הגינה שלנו היא, בסופו של דבר, חלק אינטגראלי מהלופט שבו אנו עושים מסיבה ומסגנון החיים שאותו אימצנו לעצמנו ושאליו אנו רגילים, ולמה הכוונה? הרבה פעמים ניתן להבחין בלופטים מעוצבות למשעי, אשר כל סנטימטר בהן מוקפד וכל אריח משויף ובוהק, וכאשר יוצאים לחצר מגלים שהיא המחסן של הלופט ושכל קשר בינה לבין היקיות של פנים הדירה, הוא מקרי לחלוטין, אם לא נעדר לחלוטין. ומצד שני, אפשר להבחין בבתים חסרי סדר ומבולגנים, שיד מכוון לא ניכרת בהם, ולעומת זאת הגינה שלהם מטופחת, מלבלבת ומלאת צבע ושמחה.

ריהוט קלאסי לגן בלופט

ריהוט קלאסי לגן בלופט- גינה חמודה מחפשת ריהוט עם קלאס
הגינה הנכונה והמתאימה לנו ביותר היא זו שמשקפת את הלך הרוח של בעלי הבית ודבר זה צריך לבוא לידי ביטוי בכל אלמנט בה, החל בקיומו של דשא טבעי או של דשא סינטטי, המשך בסוגי רהיטי גינה שונים הפזורים בה וכלה במטרת הגינה המוצהרת- שעשוע והמולה או רוגע ומנוחה. כאשר אנו מתכוונים למושג ריהוט קלאסי לגן אנו לא מתכוונים לכורסא עמוקה מרופדת בעור צבאים משנות ה-30 של המאה ה-20, אלא למה שהכי ראוי ונכון לכם, בעלי הלופט ואפילו יהיו אלו רביעיית כסאות פלסטיק פשוטים שיספקו לכם מקום לארוחת בוקר משפחתית עם הילדים. ריהוט גן יוקרתי ומפואר אינו בהכרח מהווה ריהוט קלאסי לגן של לופט לאירועים, ופעמים רבות רהיטי גינה מעין אלו אפילו יוצרים סוג של ריחוק ואנטגוניזם, ולא מספקים את מטרתם המוצהרת והברורה, להביא את החוגגים בלופט לצאת אליהם, להשתמש בהם וליהנות מהם ומהאיכויות שהם יכולים לספק.

ריהוט קלאסי לגן, כאשר הוא מעוצב במתכונת של עיצוב אישי ללקוח, יכול לספק אלמנט נוסף של צורך מהותי וזהו אלמנט הזיכרון. ספסל שעליו נהג אבי המשפחה לשבת עם הוריו, נדנדה שמזכירה לאימא את משחקי הילדות שלה ועוד ועוד דוגמאות. הקלאסיקה היא נצחית ולכן הזיכרונות והסיפורים שיעלו בעת הישיבה בגינה יעברו גם לילדים וימשיכו להתקיים. הגינה היא המקום האולטימטיבי ליצור את הזיקה לעבר ואת בניית העתיד, וזאת משום האווירה הרוגעת, המרחק מהטלוויזיה ומהמחשב המפתים להציץ בהם ולהיעלם בתוכם וגם בגלל שישיבה שקטה לעת ערב בגינה הביתית הקטנה היא העדות היפה ביותר למשפחתיות נכונה ולהתנהלות זוגית אמיתית.

בעולם עיצוב הגינה וסגנון ריהוט הגינה אין אמת אחת ואין קלאסיקה אחת. כמו בכל דבר הקשור לאמנות ולעיצוב פנים, הקלאסיקה נמצאת בצרכים וברצונות של הלקוח ובמה שבסוף היום יתאים לו ולסביבה שאיתה הוא רוצה לחיות. מומחי עיצוב הגינות של מותגי ריהוט גן יוקרתי יכולים רק לספק את התנאים האידיאליים להשגת מטרות אלו ולהגשמת החלום. ריהוט קלאסי לגן יכול להיות ריהוט גן יוקרתי ויכול להיות ריהוט רגיל ושגרתי לגמרי, כי זהו עניין סובייקטיבי לחלוטין ותלוי לגמרי בעיני המזמין.

ריהוט גן במבצע ללופטים ניתן למצוא כאן: https://www.koyadesign.co.il/s/%D7%A8%D7%99%D7%94%D7%95%D7%98-%D7%92%D7%9F-%D7%91%D7%9E%D7%91%D7%A6%D7%A2