לופטים בראשון לציון למסיבות - IQ לופט איי קיו

לופט פתרון נוח לכל מסיבה שתחפצו...

הלופט הוקם כפתרון אידיאלי לאלו מכם, שמחפשים לערוך אירוע, בעיקר במרכז הארץ עם אפשרות להרעיש ולקבל מתחם גדול ויוקרתי לאירוע פרטי. ניתן לחגוג ימי הולדת, מסיבות רווקים, מסיבות רווקות , חתונות, ערבי גיבוש, ימי כיף לעובדים וכמובן כל אירוע רב משתתפים בפרטיות מושלמת והיתרון הברור הוא המיקום, כך שאין צורך להרחיק ולארגן "נהג תורן", אם רוצים לבלות רק ערב עם החברים.

לופט פתרון נוח לכל מסיבה שתחפצו...

הלופט הוקם כתחליף לאירוח בוילה מאחר ווילות בדרך כלל מוגבלות ביכולתן לקיים אירועים. מאחר ווילות האירוח לרוב, ממוקמות ליד בתי מגורים ולכן לא ניתן יהיה להרעיש. חשוב לציין שכל לופט בנוי בצורה אחרת וכדאי לוודא טלפונית מה בדיוק מכיל הלופט, מה גודלו וכמובן מה מספר האנשים שניתן לארח בתוך הלופט.  את הלופט ניתן לשכור למספר שעות, מאחר והלופט משמש כתחליף ואם תרצו להוסיף לאירוח בלופט, קייטרינג או כל הפעלה אחרת בתיאום עם מפעילי הלופט ניתן לקבל הצעת מחיר לחבילת אירוע מושלמת, כך שאין צורך תצטרכו לעבוד קשה.

ללופטים יתרונות רבים: תוכלו ליהנות מריקודים לצלילי מוזיקה טובה ללא הגבלת רעש וזמן, הלופטים מרווחים וגדולים ומתאימים לכמות גדולה של חוגגים שיוכלו ליהנות משלל פינוקים כגון: ג'קוזי ספא, סאונה יבשה, מערכת קריוקי והגברה, משחקי, ופינת ברביקיו, לא תצטרכו לסדר ולנקות אחריכם, אתם באים נטו לבלות ולעשות חיים, את הלופט תוכלו לערוך ולסדר לפי אופי המסיבה. הלופט מותאם לאירועים ומסיבות למספר שעות וחוסך את סידור וארגון לינה לכמות גדולה של משתתפים.

אז קדימה למה אתם מחכים??